...

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Моє опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 161

Пошук

Вхід на сайт

Мережевий етикет



Поради батькам

Советы родителям

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Субота, 04.05.2024, 06:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт учителя інформатики
"Все має бути зроблено настільки просто, наскільки це можливо, але не простіше"
Альберт Ейнштейн
Головна | Реєстрація | Вхід
Урок № 22


Тема. Форматування символів та абзаців: шрифт, розмір, накреслення, колір, вирівнювання, встановлення відступів абзаца, міжрядкового інтервалу. Нумерування сторінок. Попередній перегляд текстового документу, друк

Мета:

  • навчальна: ознайомити учнів з принципами форматування символів та абзаців; удосконалювати навички роботи в  текстовому редакторі, вміння змінювати шрифт, розмір, накреслення, колір, вирівнювання, встановлювати відступи абзацу, міжрядковий інтервал;
  • розвивальна: розвивати мислення, увагу;
  • виховна: виховувати в учнів активність, грамотність, естетичний смак; підвищувати загальнокультурний рівень.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, навчальна презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

Перевірка готовності учнів до уроку

ІІ. Перевірка домашнього завдання

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Ми вивчили різні прийоми роботи з текстом та його фрагментами, але текст у нас одного кольору, а літери однакового розміру!

На цьому уроці ми вивчатимемо форматування тексту, тобто зміну шрифту, розміру, накреслення, кольору тощо.

ІV. Повідомлення теми, цілей, завдань уроку

V. Актуалізація опорних знань

Взаємоопитування в парах

Кожен учень готує запитання з теми і ставить його напарникові. Учитель коригує запитання та відповіді учнів (за потреби).

Варіанти запитань

  • Що свідчить про наявність помилок у тексті?
  • Які є засоби для перевірки правопису в програмі MS Word?
  • Як можна виправити помилки в тексті?
  • Якими командами можна викликати вікно перевірки правопису?
  • Опишіть основні правила роботи під час перевірки правопису тексту документа.
  • Які можливості надає MS Word щодо виправлення помилок у документі?
  • За допомогою якої команди можна виконати копіювання виділеного фрагмента документа?
  • Опишіть відомі вам способи:
  • видалення фрагмента документа;
  • копіювання фрагмента документа;
  • переміщення фрагмента документа;
  • пошуку фрагмента тексту;
  • заміни фрагмента тексту.

VІ. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу

Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації

Робота з підручником: § 22

VIІ. Самостійне застосування знань у стандартних ситуаціях

Робота за комп’ютером

Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.

Інструктаж учителя.

Підручник ст. 159-161

Практична робота за комп’ютерами.

Вправи для очей.

VIIІ. Домашнє завдання

Підручник § 22

IХ. Підсумки уроку. Оцінювання роботи учнів

Під час уроку я дізнався…, зрозумів…, навчився…

X. Рефлексія

Корисні та шкідливі риси.

 Які риси характеру допомагали навчатися, а які заважали? 

Активність, апатія, ввічливість, упертість, дисциплінованість, допитливість, ініціативність, наполегливість, неуважність, незібраність, недбалість, організованість.

 

Презентація до уроку


На сайті представлені як власні розробки, так і файли і інформація, знайдені в мережі Інтернет (як вільно поширювані) чи знайдені в навчально-методичній літературі. Автор сайту не претендує на авторство усіх представлених матеріалів. Якщо ви є правовласником якого-небудь інформаційного продукту або інформації, і умови, на яких вони представлені на даному ресурсі, не відповідають дійсності, прохання негайно повідомити з метою усунення порушення авторського права.
КЗ "Темрюцька ЗОШ І - ІІІ ступенів" 2024